Porota > 11. ročník

Porota 11. ročníka celoslovenskej súťaže Fotografia očami detí

 

Eliška Konkoľová (predsedníčka poroty FOD)

fotografka s úspechmi vo svete fotografie

 

Eliška sa zaujíma o fotografiu už od detstva. Táto záľuba sa natoľko zapáčila, že sa rozhodla pre štúdiou fotografie, a to profesionálne. Počas štúdia navštevovala (aj) umeleckú školu, kde sa naučila množstvo cenných informácií, rád a tipov, ktoré využíva počas fotografovania vo svojom vlastnom ateliéri.

Medzi jej úspechy môžeme zaradiť 2. miesto v medzinárodnej fotografickej súťaži, ale aj 1. miesto v súťaži AMFO, kategória: čiernobiela fotografia. 

 

Rajmund Petrík

víťaz 1. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí

 

Víťaz 1. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí. Možnosť zapojiť sa do súťaže FOD (a napokon vyhrať) ho zaviedla do sveta fotografie a fotoaparátov. Aktuálne Rajmund "žije fotografiou" a je autorom zaujímavých fotografií, dokumentárnych filmov a hudobných klipov. Patrí medzi zámych fotografov. Jeho tvorba zaujme mladých fotografov, najmä tých, ktorí radi experimentujú s fotografiou.

 

 

Radovan Vaľuš

mladý cestovateľ a v budúcnosti nádejný fotograf

 

Radovan má 13 rokov a je žiakom 8. ročníka základnej školy. Má široký okruh záujmov, do ktorého môžeme zaradiť hudbu, kreslenie graffitov,a le najmä fotografovanie a cestovanie. Jeho cestovateľskú záľubu dokumentuje množstvo fotografií z potulkov po svete. Napokon uznajte sami, Radovan už navštívil Taliansko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko. Aj napriek tomu nezanevrel na Slovensko, lákajú ho najmä Vysoké Tatry.

 

 

Jakub Polomský

 mladý fotograf s nádhernou zbierkou fotografií prírody

 

Jakub je deviatakom na základnej škole. Svojej záľube - fotografovaniu sa venuje od 8 rokov. Má svoju fcb stránku, na ktorej prezentuje svoju (naozaj nádhernú) fotografickú prácu. Má rád prírodu, preto v jeho tvorbe nájdete prevažne fotografie prírody a zvierat. Ak vás zaujíma príroda - nezabudnite si pozrieť fotografie z tvorby Jakuba Polomského. V budúcnosti by sa chcel stať lesníkom, čo je jeho veľkým snom.

 

 

 

Porota - Rozumieme nadaným

Richard Muller

spevák

Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov v Českej republike aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne i množstvo ocenení v rôznych hudobných anketách. To všetko urobilo z textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

 

Mária Švarbová

svetovo uznávaná fotografka

Fotografka, ktorej tvorbu vyhľadávajú magazíny a galéria z celého sveta. Získala niekoľko ocenení, najnovšie je to prvé miesto v International Photography Awards (IPA) 2016. Nevyhýba sa ani komerčným projektom, tento rok fotila na Taiwane tamojšie spevácke hviezdy.

 

Vladimír Dočkal

psychológ

Vladimír Dočkal pracuje s deťmi už vyše tridsať rokov. Bol úspešným riaditeľom bratislavského Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie, dnes je vedeckým pracovníkom v rovnakom ústave. Vladimír Dočkal je právom označovaný za stálicu na slovenskom psychologickom nebi.


 

Predchádzajúce kolo
Moje mesto / Moja obec
01. jún - 30. jún 2017

Záštita projektu
10. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou celoslovenskej iniciatívy
Rozumieme nadaným

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk