O projekte > Akcie
Televízny redaktor Patrik Herman navštívil prešovských školákov
 04. február 2018, 17:39 | Autor: admin

Medzi žiakov základnej školy na Šmeralovej ulici v Prešove zavítal televízny redaktor Patrik Herman. Školáci tak dostali príležitosť spoznať Osobnosť televíznej publicistiky, ktorá je s televíziou spätá od roku 1996. 

Veľmi záujímavým a obohacujúcim bol výučbový blok mediálnej výchovy, ktorého sa Patrik zúčastnil na pozvanie nadaných piatakov. Počas "mediálky" sa žiaci dozvedeli o profesii moderátora a redaktora množstvo úžitorných informácií. Skutočným zážitkom bolo rozprávanie o natáčaní, reláciách a televízií, ale aj o tom, čo je tréma a že ju má naozaj každý (aspoň takú maličkú), aké boli jeho štúdijné výsledky na základnej škole, prečo je televízia preňho záľubou aj prácou a množstvo ďalších zodpovedaných otázok.

\"\"

Ďalšími zastávkami úspešného redaktora boli triedy na prvom aj druhom stupni. O spoločné fotografovanie, podpisy a rozhovory o televízií bol veľký záujem. Nekonečný  počet fanúšikov a záujemcov o rozhovor s Patrikom svedčí o popularite tejto telvíznej osobnosti.

Patrik, ktorý začínal ako redaktor Televíznych novín a neskôr prešiel do publicistických relácií (Paľba, Krimi SK, Lampáreň) je v súčasnosti moderátorom magazínu Reflex. V ankete OTO získal sedemkrát cenu v kategórií publicistika.

Zmyslom života Patrika je pomáhať, čo dokazuje aj prostredníctvom každoročne organizovaného tábora OZ Štvorlísotk pre deti zo sociálne odkázaných rodín, siroty a polosiroty.

Text a foto: Ľuboš Lukáč

\"\"

V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžeš obrátiť na našu technickú podporu. Viac informácií najdeš v položke
KONTAKTY.
Všetky akcie

Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk