12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Aprílová súťaž - Víťazi II.

Výhercovia za druhý týždeň o DVD!
Máme tu koniec druhého súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Karolína Chanečková z Holíča, Jakub Tobiaš zo Sabinova a Karolína Pavlíková z Bratislavy. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. Už 22.04.2018 vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 15. apríl 2018, 10:55

Aprílová súťaž - Víťazi I.

Prví výhercovia DVD filmov!
Celý APRÍL budeme súťažiť o DVD filmy. Každý týždeň vyžrebujeme troch víťazov za daný týždeň. Dnes vám prinášame prvých výhercov. Stávajú sa nimi: Oliver Sládeček z Bratislavy, Samuel Bilik z Topoľčian a Nina Hadzima z Kukovej. Gratulujeme! Neváhajte, a zapojte sa aj vy do celoslovenskej súťaže fotografia očami detí. Už nabudúcu nedeľu spoznáme nových víťazov.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 08. apríl 2018, 11:16

Veľká marcová súťaž - výhercovia V.

Výhercovia knižnej publikácie za posledný týždeň!
Je tu koniec Veľkej marcovej súťaže a s ňou sme vám dlžní aj mená posledných víťazov. Záujem bol veľký,    a preto bolo veľmi ťažké vybrať tie najlepšie fotografie. Napokon sme sa rozhodli, že víťazmi za posledný týždeň budú - Veronika Timková zo Sedlíc, Karolína Šťastná z Trnovca, Ján Ďuraš z Nemcoviec, Janka Sihelská z Rimavskej Soboty, Katarína Mudríková z Prešova a Sabína Kubištelová z Trnovca. Srdečne blahoželáme! Teší nás záujem a veríme, že nám budete aj naďalej verní. Už sa nesmierne tešíme na ďalšie súťažné fotografie. ĎAKUJEME!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. apríl 2018, 16:46

Veľká marcová súťaž - výhercovia IV.

Poznáme VÍŤAZOV za 4. týždeň!
Je tu znova nedeľa a s ňou vám prinášame aj mená víťazov knižnej publikácie. Tentokrát sa môžu tešiť títo výhercovia: Eleonóra Albini z Prešova, Sarah Goboňová z Kľušova, Fabián Smolár z Trstenej, Matej Hrnčiar z Bratislavy, Anna Semkova z Bratislavy, Ján Majirský z Jasnej a Olívia Juhásová z Levíc. Gratulujeme! Budeme radi, ak nám ostanete verní, a budete zasielať súťažné fotografie aj naďalej. Ďakujeme.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 25. marec 2018, 20:03

Víťazné fotografie - Február 2018

Do finálového kola postupuje fotografia Justina Veselského - Ulica v minulosti. V odkaze nájdete mená ďalších výhercov a ich fotografie, ktoré uspeli vo februári. Posielajte aj naďalej svoje fotografie do súťaže FOD v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená víťazov marcového kola čoskoro uverejníme na webovej a taktiež aj na facebookovej stránke.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 24. marec 2018, 10:45

Veľká marcová súťaž - výhercovia III.

Prinášame vám mená výhercov za tretí týždeň!
Veľká marcová súťaž sa prehupla do svojej druhej polovice. Je tu koniec týždňa a s ním vám prinášame aj mená výhercov knižnej odmeny. Tentokrát sa usmialo šťastie na:
Magdalénu Banasovú z Lokce, Réku Veres z Lipovníka, Ráchel Paradovú z Bratislavy, Filipa Richarda Tongela z Holíča, Františka Lacka z Liptovskej Osady, Markétu Vinklerovú z Holíča a Marca Vincentiho z Dubového. Blahoželáme! Posielajte fotografie aj naďalej a na konci budúceho týždňa vám oznámime mená výhercov knižnej publikácie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. marec 2018, 20:22

Počet noviniek: 132
1 2 3 4
22
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
520
fotografií
6615
videní
11 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk