12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Aprílová súťaž - Víťazi IV.

Výhercovia - súťažíme už štvrtý týždeň o DVD!
Máme tu koniec štvrtého súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Matej Ištvan z Bratislavy, Daniel Štancel z Nitry a Sabina Kubištelová z Trnovca. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. Už v pondelok (30.4.) vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. apríl 2018, 20:21

V Prešove spoznávajú Velikánov dejín

Prešovskí školáci z Klubu nadaných detí spoznávajú dejiny vynálezov prostredníctvom série animovaných filmov a projektu Velikáni dejín. Životnú etapu svetového vynálezcu spoznali v zaujímavom príbehu, ktorý sa odohral v 19. storočí
Velikánov dejín spoznávajú nadaní žiaci v Prešove vďaka spolupráci neziskovej, verejno-prospešnej organizácie Štúdio Nádej a celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 23. apríl 2018, 20:07

Aprílová súťaž - Víťazi III.

Výhercovia - súťažíme už tretí týždeň o DVD!
Máme tu koniec tretieho súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Daniel Štancel z Nitry, Petra Flimelova z Bratislavy a Karolína Šťastná z Trnovca. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. O týždeň vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 22. apríl 2018, 08:17

Víťazné fotografie - Marec 2018

Do finálového kola postupuje fotografia od Veroniky Timkovej - moja maličkosť. V odkaze nájdete mená ďalších víťazov a ich fotografie, ktoré boli úspešné v marci. Posielajte aj naďalej svoje fotografie do súťaže fotografia očami detí v dvoch súťažných kategóriách - fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená výhercov aprílového kola uverejníme na webovej ale taktiež aj na našej facebookovej stránke.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. apríl 2018, 17:38

Aprílová súťaž - Víťazi II.

Výhercovia za druhý týždeň o DVD!
Máme tu koniec druhého súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Karolína Chanečková z Holíča, Jakub Tobiaš zo Sabinova a Karolína Pavlíková z Bratislavy. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. Už 22.04.2018 vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 15. apríl 2018, 10:55

Aprílová súťaž - Víťazi I.

Prví výhercovia DVD filmov!
Celý APRÍL budeme súťažiť o DVD filmy. Každý týždeň vyžrebujeme troch víťazov za daný týždeň. Dnes vám prinášame prvých výhercov. Stávajú sa nimi: Oliver Sládeček z Bratislavy, Samuel Bilik z Topoľčian a Nina Hadzima z Kukovej. Gratulujeme! Neváhajte, a zapojte sa aj vy do celoslovenskej súťaže fotografia očami detí. Už nabudúcu nedeľu spoznáme nových víťazov.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 08. apríl 2018, 11:16

Počet noviniek: 136
1 2 3 4
23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018


Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk