12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Veľká marcová súťaž

Pri príležitosti marca - mesiaca kníh sme pre vás pripravili veľkú súťaž o množstvo knižiek pre deti a mládež.
Zaregistrujte sa na stránke celoslovenskej internetovej súťaže FOD a posielajte súťažné fotografie. Každý deň vyhlásime meno víťaza peknej knižnej odmeny.
Fotografovať a súťažiť s nami sa oplatí, celkovo vám počas marca rozdáme 31 super kníh. Tešíme sa na vaše fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. február 2018, 19:49

Pošli fotografiu - vyhraj super knihu!

Už čoskoro odmeníme troch súťažiacich celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí pôvabnou knižkou pre deti a dospelých - Malý princ. Posielajte aj naďalej svoje fotografie do súťaže. 1. marca prinesieme mená troch víťazov!
Rozprávkový príbeh môže byť váš - stačí sa zaregistrovať a poslať aspoň jednu fotografiu do niektorej zo súťažných tém. Držíme palce a želáme dobré svetlo.          
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. február 2018, 19:21

Zapoj sa do súťaže FOD a vyhraj knihu Malý princ

Vo februári sme pre VÁS pripravili ďalšiu súťaž. Zapojte sa do celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí do konca februára a trom z VÁS venujeme pôvabnú knižku pre deti a dospelých - Malý princ. Toto dielko dosiahlo svetový úspech a dnes patrí do základného fondu svetovej literatúry. Krásny rozprávkový príbeh môže byť VÁŠ - stačí sa zaregistrovať do súťaže FOD a poslať aspoň jednu fotografiu do súťaže. Troch víťazov vyžrebujeme spomedzi všetkých zaregistrovaných súťažiacich už 1. marca.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 20. február 2018, 19:23

Oznam pre súťažiacich

Odoslali sme všetky ceny pre víťazov jednotlivých súťažných kôl. Ceny víťazom by mali byť doručené už čoskoro. Februárový oznam o víťazoch súťažného kola zverejníme na stránke projektu Fotografia očami detí už tento týždeň. Pripravte sa na ďalšie zaujímavé ceny a súťaže na stránke FOD. Okrem pravidelného mesačného vyhodnocovania na VÁS čakajú sprievodné súťaže a veľká marcová knižná súťaž. Tešíme sa na vaše fotografie. Želáme dobré svetlo.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 20. február 2018, 19:09

Víťazné fotografie - december 2017

Prinášame VÁM mená víťazov decembrového kola celoslovenskej súťaže Fotografia očami detí. Do finálového kola postúpila fotografia Karolíny Chanečkovej - Na ulici. V odkaze nájdete mená ďalších víťazov a fotografie, ktoré uspeli v decembri. Aj naďalej môžete posielať svoje fotografie do súťaže FOD v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená víťazov januárového kola uverejníme na stránke už čoskoro. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 06. február 2018, 19:11

Talentovaný fotograf Jakub zachytáva unikátne fotografie

Šestnásťročný Jakub pochádza z malej dedinky na Spiši, je študentom strednej odbornej školy lesnickej a drevárskej Jozefa Dekerta Matejovie v Liptovskom Hrádku a ma skutočne velký talent na fotografovanie. Prirodu spoznáva Jakub Polonský z Vyšného Slavkova od malička. Prechádzky a pozorovanie zveri s otcom postupne spestrilo fotografovanie. Sám Jakub priznáva, že to nebolo spočiatku jednoduché, no napokon sa vypracoval na skúseneho mladého fotografa.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 04. február 2018, 18:09

Počet noviniek: 121
1 2 3 4
21
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
358
fotografií
4882
videní
72 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk