12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

ZAČÍNA SA 8. ROČNÍK FOD

5. novembra 2013 odštartujeme 8. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia Očami Detí, ktorý bude prebiehať pod záštitou poslankyne Európskeho parlamentu Kataríny Neveďalovej. Pripravili sme pre vás opäť fotosúťaž, ktorá je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov a (v tomto ročníku výnimočne) aj deťom z materských škôl. Zasúťažiť si môžete každý mesiac o pekné ceny v troch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom, fotografia mobllným telefónom a kresba/maľba (podľa témy súťažného kola. Držíme vám palce a želáme dobré svetlo :)

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2013, 19:57

TALENTOVANÉ DETI BOLI NA NÁVŠTEVE ŠTRASBURGU

V dňoch 21. až 25. októbra sa uskutočnil výlet nadaných detí do Štrasburgu, ktorý bol zameraný na spoznávanie európskych inštitúcii. Skupinku nadaných detí zastupovali: Christian Ježík (Trenčín, najmladší slovenský spisovateľ, kniha: Každý máme svojho anjela), Ľudmila Borošová (Komárno, víťazka 7. ročníka celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí), Peter Kochelka (Banská Bystrica, víťaz celoslovenskej Logickej olympiády 2013), a skupinku dopĺňali prešovské talenty: Miroslav Knorovský, Simon Gabriel Sepeši a Richard Pavol Vantruba (žiaci zameraní na matematiku a prírodovedné predmety a šport - atletiku). 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2013, 19:48

FOD NETRADIČNÉ HRY 2013

Každoročné FOD NETRADIČNÉ HRY 2013 sa uskutočnia 21.-22. septembra 2013 na Sigorde (lokalita Zelený breh, blízko Prešova). Prejdeme sa na Zlatú Baňu, zasúťažíme si (hod mobilným telefónom do diaľky, vajíčkový slalom, triafanie do terča "vodou", hra na Popolušku, hra s kriedou, skákanie vo vreciach...), doprajeme si večernú videoprojekciu, a oddýchneme pri spoločenských hrách. Výlet je určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov, samozrejme privítame aj učiteľov a rodičov detí. Poplatok za výlet je 15€ (cestovné Prešov-Sigord a späť, ubytovanie, strava: obed, večera, raňajky). V prípade záujmu nás kontaktujte čo najskôr emailom: fotosutaz@gmail.com alebo telefonicky 0918 640 971. 
 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 08. september 2013, 12:57

FOD FOTOREPORT: BRATISLAVA 2013

Posledný júlový týždeň patril prázdninujúcim mladým fotografom, ktorí sa v rámci celoslovenského internetového projektu Fotografia Očami Detí /FOD/ zúčastnili výletu do Bratislavy. Účastníci výletu "Fotoreport Bratislava 2013" mali bohatý program, ktorý sme pre ne pripravili. Posúďte sami...

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. august 2013, 17:56

Počet noviniek: 136
1
22 23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018


Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk