12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

VIANOČNÁ SÚŤAŽ

Zapojte sa do FOD vianočnej súťaže. Pošlite do 2. kola celoslovenskej fotografickej súťaže FOD súťažné fotografie najneskôr do 23. decembra 2013. Spomedzi všetkých súťažiacich vyžrebujeme 10 víťazov, ktorí môžu získať: DVD Perinbaba (venované Jurajom Jakubiskom - potlač DVD je vyrobená samotným režisérom Jakubiskom), ruksak, usb kľúč, futbalovú loptu, alebo hudobné CD. Žrebujeme spomedzi všetkých súťažiacich, ktorí sa zapoja do ktorejkoľvek z troch súťažných kategórií. Mená víťazov oznámime 24. decembra!

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. december 2013, 16:04

VYHODNOTENIE 1. KOLA FOD

Prinášame vám vyhodnotenie 1. kola fotosúťaže FOD (téma: Prírodné krásy). Postupujúcim víťazom (do finále FOD8) sa stal Dušan Polák z Bratislavy. Odmenili sme aj ďalších súťažiacich v jednotlivých kategóriách. Vyhodnotenie 1. kola nájdete na stránke FOD. Držíme vám palce v ďalších kolách, do konca decembra posielajte fotografie na tému: Spomienky na rok 2013. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. december 2013, 07:11

FOD VÝLET: DRIENICA - LYSÁ

V dňoch 14.-15. decembra 2013 sa uskutočnil výlet žiakov základných škôl tzv. FOD výlet, ktorý realizujeme v rámci celoslovenského internetového projektu Fotografia Očami Detí: Drienica - Lysá. Výlet bol určený „mladým fotografom“, ale aj záujemcom o turistiku - či aktívne využitie voľného času. Zúčastnili sa ho súťažiaci - žiaci základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov, ale aj „bývalí súťažiaci“, dnes už dospelí.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 15. december 2013, 19:59

2. KOLO FOD8: SPOMIENKA NA ROK 2013

V 2. kole (december 2013) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Spomienky na rok 2013. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných gymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kresba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota - Pavol Hammel.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. december 2013, 18:46

ĎAKUJEME

Ďakujeme vám za zaslané súťažné práce (fotografie) do 1. kola fotosúťaže Fotografia Očami Detí, ktorých ste poslali vyše 300. Držíme vám palce v ďalších kolách FOD. Zapojiť sa do fotosúťaže FOD môžete kedykoľvek v priebehu 8. ročníka do jednotlivých súťažných kategórií: fotografia digitálnym fotoaparátom, fotografia mobilným telefónom a kresba/maľba. Vyhodnotenie 1. kola vám prinesieme 15. decembra 2013 na webovej stránke FOD.SK.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. december 2013, 18:33

1. KOLO FOD8: PRÍRODNÉ KRÁSY

V 1. kole (november 2013) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Prírodné krásy. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných ymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kresba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota zložená z členov hudobnej skupiny IMT SMILE.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2013, 20:56

Počet noviniek: 136
1
21 22 23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018


Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk