12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Vyhodnotenie 7. a 8. kola!

Milí súťažiaci, blíži sa koniec 8. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia Očami Detí. Vyhlásenie výsledkov 7. a 8. kola vám prinesieme na našej stránke 28. júla 2014. Víťaza 8. ročníka FOD zverejníme 1. augusta 2014. Pre víťaza sme pripravili prekvapenie (máte sa na čo tešiť). 

Prosíme súťažiacich - výhercov cien jednotlivých súťažných kôl o kontrolu korešpondenčných údajov (kontrola mena a priezviska a adresy uvedenej pri registrácii). Niektoré informácie nie sú kompletne vyplnené alebo sú zle vyplnené čo je dôvodom na nedoručenie ceny (v prípade výhry v predchádzajúcich kolách). Kontaktujte nás na fotosutaz@gmail.com. Ďakujeme!

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 19. jún 2014, 19:15

Výlet do Olomouca

29. apríla 2014 sa uskutoční výlet do Českej republiky, mesta Olomouc. Olomouc je známy svojimi historickými pamiatkami. Pripravili sme množstvo zaujímavých akcií, ktoré vás zaujmú a potešia. V úvode našej návštevy mesta Olomouc nás prijme na olomouckej radnici primátor mesta JUDr. Martin MAJOR, MBA. Čaká na nás aj prehliadka mesta, prehliadka expozícií na radnici, návšteva ZOO, múzeií, ale aj prehliadka futbalového štadióna SK Sigmy Olomouc. Prihláste sa na výlet čím skôr - viac informácii o výlete nájdete aj TU. V prípade záujmu nás kontaktujte (fotosutaz@gmail.com).  

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 19. apríl 2014, 18:29

VYHODNOTENIE 5. KOLA FOD

Prinášame vám vyhodnotenie 5. kola fotosúťaže FOD (téma: Zvieratká a rastliny). Postupujúcim víťazom (do finále FOD8) sa stal Radimír Siklienka (ZŠ Topoľčianky). Odmenili sme aj ďalších súťažiacich v jednotlivých kategóriách. Vyhodnotenie 5. kola nájdete na stránke FOD. Držíme vám palce v ďalších kolách.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 19. apríl 2014, 18:06

IMUNOGLUKAN P4H® POMÁHA CHRÁNIŤ TVOJU IMUNITU!

Imunita - bez nej sa žije ťažko. Aby sme si ju však dokázali chrániť a udržať, musíme jej rozumieť. Imunitný systém tvorí súbor buniek a orgánov, ktoré spolupracujú na obrane organizmu proti cudzorodým zárodkom. Jednou z možnosti ako posilniť imunitný systém organizmu sú výživové doplnky Imunoglukan P4H®, ktoré slúžia na dlhodobú podporu imunity počas obdobia zvýšených nárokov na organizmus. Výnimočnosťou tohto produktu je jeho samotné zloženie. Produkty rady Imunoglukan P4H® obsahujú účinnú zložku - prírodný Imunoglukan® a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.  

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. apríl 2014, 13:36

6. KOLO FOD8: PORTRÉT

V 6. kole (apríl 2014) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Portrét. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných gymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kesba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota - Tublatanka.     

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. apríl 2014, 06:54

VYHODNOTENIE 4. KOLA FOD PRINESIEME V PONDELOK!

Z dôvodu realizácie víkendovej FOD fotoškoly (15.-16. marec 2014) Vyšné Ružbachy Vám vyhodnotenie 4. kola FOD prinesieme až v pondelok 17.3.2014. Ďakujeme za pochopenie a želáme vám pekný víkend!

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 14. marec 2014, 19:04

Počet noviniek: 136
1
19 20 21
23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Predsedu vlády SR
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk