12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Prešovské deti pripravili prekvapenie pre Juraja Jakubiska

V Klube nadaných detí Prešov si "vzali na mušku" významného slovenského režiséra, scenáristu, kameramana, výtvarníka a pedagóga v jednej osobe, Juraja Jakubiska. Pri príležitosti jeho krásneho jubilea sa deti rozhodli pripraviť prekvapenie pre "svojho rodáka z východu" v podobe ilustrácií a blahoželaní
Oslávenec sa narodil na na východe Slovenska v dedinke Kojšov v okrese Gelnica a detstvo prežil v Košiciach.  
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. apríl 2018, 18:57

Výhercovia DVD filmov

Výhercovia - súťažíme o DVD!
Máme tu koniec ďalšieho súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Ráchel Paradová z Bratislavy, Filip Kvašňák z Jakubovej Vôle a žiaci Cirkevnej základnej školy Jána Krstiteľa v Sabinove. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. Už čoskoro zverejníme mená víťazov aprílového súťažného kola. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. apríl 2018, 18:34

Aprílová súťaž - Víťazi IV.

Výhercovia - súťažíme už štvrtý týždeň o DVD!
Máme tu koniec štvrtého súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Matej Ištvan z Bratislavy, Daniel Štancel z Nitry a Sabina Kubištelová z Trnovca. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. Už v pondelok (30.4.) vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. apríl 2018, 20:21

V Prešove spoznávajú Velikánov dejín

Prešovskí školáci z Klubu nadaných detí spoznávajú dejiny vynálezov prostredníctvom série animovaných filmov a projektu Velikáni dejín. Životnú etapu svetového vynálezcu spoznali v zaujímavom príbehu, ktorý sa odohral v 19. storočí
Velikánov dejín spoznávajú nadaní žiaci v Prešove vďaka spolupráci neziskovej, verejno-prospešnej organizácie Štúdio Nádej a celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 23. apríl 2018, 20:07

Aprílová súťaž - Víťazi III.

Výhercovia - súťažíme už tretí týždeň o DVD!
Máme tu koniec tretieho súťažného týždňa a s ním aj mená nových víťazov. Tentokrát sú to: Daniel Štancel z Nitry, Petra Flimelova z Bratislavy a Karolína Šťastná z Trnovca. Blahoželáme! 
Budeme veľmi radi, ak pošlete aj vy súťažné fotografie do celoslovenskej súťaže FOD. O týždeň vám prinesieme mená ďalších víťazov. Tešíme sa na zaujímavé fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 22. apríl 2018, 08:17

Víťazné fotografie - Marec 2018

Do finálového kola postupuje fotografia od Veroniky Timkovej - moja maličkosť. V odkaze nájdete mená ďalších víťazov a ich fotografie, ktoré boli úspešné v marci. Posielajte aj naďalej svoje fotografie do súťaže fotografia očami detí v dvoch súťažných kategóriách - fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Mená výhercov aprílového kola uverejníme na webovej ale taktiež aj na našej facebookovej stránke.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 18. apríl 2018, 17:38

Počet noviniek: 132
1 2 3
22
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
520
fotografií
6615
videní
11 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk