12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Pošli fotografiu do súťaže FOD a vyhraj prvú knihu Chymerosa

Celoslovenská internetová súťaž Fotografia očami detí pokračuje aj v decembri. Naďalej môžete posielať súťažné fotografie do vypísaných tém: Príroda okolo nás, Ľudia, Všetko čo mám rád, Portrét, Ulica, Šťastie, Farby, Veda a technika. Fotografie môžete posielať každý mesiac v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Súťaž je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Posielajte fotografie do súťaže a traja z Vás si nájdu pod vianočným stromčekom knihu Chymeros - Stopy vedú do temnoty - prvú zo série kníh Daniela Heviera, ktorý projekt pripravuje s tímom ďalších tvorcov a samotných čitateľov - detí.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 11. december 2017, 19:02

Začal sa 12. ročník súťaže Fotografia očami detí

Organizátori celoslovenskej iniciatívy Rozumieme nadaným oznámili v novembri začiatok 12. ročníka internetovej súťaže Fotografia očami detí. Nad súťažou pre žiakov základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov prevzal záštitu podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini. Internetový projekt Fotografia očami detí prebieha v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. november 2017, 18:44

Pripravujeme spustenie 12. ročníka celoslovenskej súťaže Fotografia očami detí

V mesiaci november pripravujeme spustenie 12. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí. V novom ročníku fotosúťaže určenej žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov sme pre súťažiacich upravili pravidlá súťaže FOD, pripravili nové súťažné témy a množstvo fotografických (víkendových) dobrodružstiev a cien pre víťazov. O spustení súťaže VÁS budeme informovať prostredníctvom webovej stránky.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. október 2017, 19:19

Soňa Polláková vyhrala 11. ročník Fotografie očami detí

11. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí vyhrala Soňa Polláková s fotografiou Odišiel skôr než sa zobudil. Mladá fotografka z Levoče vyhrala fotografickú súťaž FOD už po druhýkrát. Blahoželáme!
Soňa sa zúčastní októbrového koncertu nášho porotcu Richarda Müllera v Prešove. Svoje fotografické skúsenosti bude môcť využiť fotografovaním koncertu a stretnutím so známym slovenským spevákom. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 13. august 2017, 18:38

Júnové kolo: Moje mesto / Moja obec

Júnové súťažné kolo FOD je venované mestám. Posielajte svoje súťažné fotografie do júnového kola, téma: Moje mesto / Moja obec. Do súťaže FOD sa môžete zapojiť kedykoľvek počas trvania súťaže, a to v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Tešíme sa na zaslané fotografie a želáme dobré svetlo! Vyhodnotenie aprílového kola prinesieme na stránke fod.sk najneskôr 15. júla 2017. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 03. jún 2017, 09:16

Májové kolo: Portrét

Májové súťažné kolo FOD je venované portrétom. Posielajte svoje súťažné fotografie do májového kola, téma: Portrét. Do súťaže FOD sa môžete zapojiť kedykoľvek počas trvania súťaže, a to v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Tešíme sa na zaslané fotografie a želáme dobré svetlo! Vyhodnotenie aprílového kola prinesieme na stránke fod.sk najneskôr 15. mája 2017. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. máj 2017, 08:10

Počet noviniek: 107
1 2 3
18
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
176
fotografií
2541
videní
129 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk