11. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Marcové kolo FOD: Farby

Marcové súťažné kolo FOD je venované farbám. Posielajte svoje súťažné fotografie marcového kola, téma: Farby. Do súťaže FOD sa môžete zapojiť kedykoľvek počas trvania súťaže, a to v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Tešíme sa na zaslané fotografie a želáme dobré svetlo! Vyhodnotenie februárového kola prinesieme na stránke fod.sk najneskôr 15. marca 2017. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. marec 2017, 20:06

Vyhodnotenie 2. kola: Spomienka na rok 2016

Vyhodnotenie 2. súťažného kola celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí je už na "svete". Prinášame vám mená víťazov, ocenených, i druhej finalistky, ktorej fotografia postupuje do finále 11. ročníka FOD. Ceny posielame v priebehu mesiaca marec. Želáme "dobré svetlo" a množstvo fotografií v ďalších kolách FOD. Do 3. kola môžete naďalej posielať svoje fotografie - kategórie: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Téma: Farby. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. marec 2017, 20:02

Februárové kolo FOD: Priateľstvo

Februárové súťažné kolo FOD je venované priateľstvu. Posielajte svoje súťažné fotografie do februárového kola, téma: Priateľstvo. Do súťaže FOD sa môžete zapojiť kedykoľvek počas trvania súťaže, a to v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Tešíme sa na zaslané fotografie a želáme dobré svetlo! Vyhodnotenie januárového kola prinesieme na stránke fod.sk najneskôr 15. februára 2017. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. február 2017, 17:52

Vyhodnotenie 1. kola FOD prinieslo veľký triumf mladej fotografky!

11. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí nedávno odštartoval a už poznáme vyhodnotenie 1. súťažného kola pod názvom "Príroda okolo nás". V ňom dominovali fotografie Soni Pollákovej z Levoče, ktorá upútala fotografiami už v predchádzajúcom ročníku. Taký veľký triumf mladej talentovanej fotografky sme doposiaľ v histórii FOD nezaznamenali. Príroda okolo nás, nádherná téma, ktorá vystihuje vzťah človeka k prírode.  

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 25. január 2017, 17:43

Vyhodnotenie 1. kola FOD11

Vyhodnotenie 1. súťažného kola celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí je už na "svete". Prinášame vám mená víťazov, ocenených, i prvej finalistky, ktorej fotografia postupuje do finále 11. ročníka FOD. Ceny posielame v priebehu mesiaca február. Želáme "dobré svetlo" a množstvo fotografií v ďalších kolách FOD. Do 2. kola môžete naďalej posielať svoje fotografie - kategórie: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Téma: Spomienky na rok 2016. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 24. január 2017, 19:55

Fotografka Eliška Konkoľová medzi nadanými žiakmi

Mladá úspešná fotografka Eliška Konkoľová navštívila základnú školu na Šmeralovej ulici v Prešove. V dvoch prezentačných blokoch predstavila pásmo krásnych fotografií, ktoré jej priniesli uznanie v nejednej súťaži a prihovorila sa žiakom školy, ktorú kedysi sama navštevovala. Fotografia prináša nádherný pohľad do minulosti, oživuje spomienky a skrášľuje steny našich príbytkov i nejeden domáci fotoalbum. O tom, ako fotografia ovplyvnila život talentovanej fotografky Elišky Konkoľovej, sa dozvedeli nadaní žiaci počas prezentácie fotografickej tvorby
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 22. január 2017, 19:36

Počet noviniek: 98
1 2 3
17
Predchádzajúce kolo
Moje mesto / Moja obec
01. jún - 30. jún 2017

Záštita projektu
10. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou celoslovenskej iniciatívy
Rozumieme nadaným

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk