12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Začal sa 9. ročník celoslovenskej súťaže FOD

Dnes, 5. decembra 2014, sme odštartovali 9. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí, ktorý prebieha pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraja Draxlera. Súťaž je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov, a prebieha v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. O výsledkoch jednotlivých kôl vás budeme informovať na stránke fod.sk, a to vždy 15. dňa nasledujúceho mesiaca. Ceny pre víťazov posielame na adresu školy víťaza (skontrolujte si správnosť zadaných údajov pri registrácii). Želáme dobré svetlo :)
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. december 2014, 18:41

Oznam pre súťažiacich

Milí súťažiaci, dovoľujeme si vám oznámiť, že 9. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí odštartujeme vo štvrtok, 4. decembra 2014. 1. kolo (téma: Príroda okolo nás) bude prebiehať aj v mesiaci december. Vaše poslané fotografie v mesiaci november 2014 uvereníme na stránke projektu www.fod.sk v priebehu decembra. Už čoskoro vám prinesieme informácie o novinkách v novom ročníku, ale aj záštite, s menami porotcov, ako aj ďalšími pripravovanými akciami pre vás. Tešíme sa na vás a vaše diela.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. november 2014, 18:07

Výlety pre súťažiacich

V novom ročníku celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí sa môžete tešiť aj na rôzne sprievodné akcie, ktoré sú súčasťou 9. ročníka FOD. Pripravili sme pre vás fotovíkendy (výlety, ktoré sa uskutočia po celom Slovensku), výlety za poznaním (1.dňov výlety), ale aj záverečný 3-dňový výlet určený pre víťazov jednotlivých súťažných kôl, ktorý sa uskutoční vo Vysokých Tatrách. Sledujte našu/vašu stránku fotosúťaže Fod a prihláste sa na výlet. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2014, 15:42

Oddýchli ste si?

 Oddýchli ste si počas prázdnin? Nabrali nových síl a ste pripravení zúčastniť sa ďalšieho ročníka celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí? Po predchádzajúcich úspešných ročníkoch FOD sa máte na čo tešiť! Opäť na vás čakajú súťažného kolá, v ktorých si zasúťažite o množstvo cien, zoznámite sa s dielami vašich rovesníkov, a možno aj spoznáte nových kamarátov. 9. ročník fotosúťaže Fod začne už čoskoro ...

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2014, 15:37

8. ročník Fod vyhrala Dáša Nosková zo Šale

Víťazom 8. ročníka celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia Očami Detí sa stala Dáša Nosková zo Šale (ZŠ J.C. Hronského Šaľa) s fotografiou pod názvom Spomienky, ktorú zaslala do fotosúťaže v 2. súťažnom kole (Spomienky na rok 2013). Víťaz získava pekný fotoaparát Olympus! Srdečne blahoželáme a želáme leto plné slnka, oddychu, dobrých nápadov a skvelých fotografií.  

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. august 2014, 14:11

Vyhodnotenie 8. ročníka Fod

8. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa skončil. Prinášame vám posledné vyhodnotenia 7. kola FOD a 8. kola FOD.

Meno víťaza 8. ročníka FOD prinesieme na webovej stránke 1. augusta 2014. Počas mesiaca august rozposielame posledné získané ceny pre výhercov 7. a 8. kola FOD. Taktiež budú poslané všetky ceny pre výhercov v kategórii Kresba. Ak ste doteraz od nás neobdržali cenu, kontaktujte nás emailom fotosutaz@gmail.com alebo si pri prihlásení opravte registračné údaje - meno a priezvisko a adresu kde máme cenu doručiť. 

Želáme vám pekné leto!

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 28. júl 2014, 10:03

Počet noviniek: 136
1
18 19 20
23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018


Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk