12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

IMUNOGLUKAN P4H® POMÁHA CHRÁNIŤ TVOJU IMUNITU!

Imunita - bez nej sa žije ťažko. Aby sme si ju však dokázali chrániť a udržať, musíme jej rozumieť. Imunitný systém tvorí súbor buniek a orgánov, ktoré spolupracujú na obrane organizmu proti cudzorodým zárodkom. Jednou z možnosti ako posilniť imunitný systém organizmu sú výživové doplnky Imunoglukan P4H®, ktoré slúžia na dlhodobú podporu imunity počas obdobia zvýšených nárokov na organizmus. Výnimočnosťou tohto produktu je jeho samotné zloženie. Produkty rady Imunoglukan P4H® obsahujú účinnú zložku - prírodný Imunoglukan® a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.  

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. apríl 2014, 13:36

6. KOLO FOD8: PORTRÉT

V 6. kole (apríl 2014) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Portrét. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných gymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kesba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota - Tublatanka.     

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. apríl 2014, 06:54

VYHODNOTENIE 4. KOLA FOD PRINESIEME V PONDELOK!

Z dôvodu realizácie víkendovej FOD fotoškoly (15.-16. marec 2014) Vyšné Ružbachy Vám vyhodnotenie 4. kola FOD prinesieme až v pondelok 17.3.2014. Ďakujeme za pochopenie a želáme vám pekný víkend!

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 14. marec 2014, 19:04

FOD FOTOŠKOLA VYŠNÉ RUŽBACHY

15. - 16. marca 2014 sme pre vás pripravili FOD fotoškolu Vyšné Ružbachy. Spoločne navštívime skanzen v Starej Ľubovni a spoznáme výnimočnosť a krásu obce Vyšné Ružbachy. Na deti čaká fotoškola / fotoworkshop, prostredníctvom ktorého sa oboznámia so základnými funkciami digitálneho fotoaparátu, scénickým režimom, pravidlami pri fotografovaní prírody... zažijeme aj športové popoludnie. Informácie o výlete nájdete TU. "Štartujeme" z Prešova, v prípade záujmu nás kontaktujte čo najskôr. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 07. marec 2014, 08:00

5. KOLO FOD8: ZVIERATKÁ A RASTLINY

V 5. kole (marec 2014) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Zvieratká a rastliny. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných gymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kesba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota - Puding pani Elvisovej.   

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. marec 2014, 13:08

4. KOLO FOD8: FARBY

Vo 4. kole (február 2014) 8. ročníka FOD sme pre vás pripravili tému: Farby. Na vaše fotografie čakáme v nasledujúcich kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom (žiaci ZŠ a 8-ročných gymnázií do 15 rokov) a fotografia digitálnym fotoaparátom a kesba/maľba (deti z materských škôl). Zaregistrujte sa a posielajte fotografie do jednotlivých kategórií. Vaše diela bude hodnotiť naša odborná porota, ale aj hudobná porota - Tomáš Klus. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. február 2014, 13:34

Počet noviniek: 127
1
18 19 20
22
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
435
fotografií
6075
videní
37 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk