12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

1. kolo FOD9: Príroda okolo nás

1. kolo (dvojkolo: november, december) FOD9 sme odšťartovali 5. decembra 2014. Téma súťažného kola: Príroda okolo nás. Súťažné fotografie môžete posielať až do 31. decembra 2014. Vo fotoalbume tohto súťažného kola nájdete aj fotografie, ktoré ste nám zasielali už v novembri (aj keď sme súťaž ešte nevyhlásili, pridali sme ich tam). Nezabúdajte, že súťažíme v dvoch súťažných kolách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. december 2014, 18:55

Porotcovia FOD9

V 9. ročníku celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí obsadili miesta porotcov: Iveta Zúbková, Tomáš Andraščík, Henrich Šalamon a Rajmund Petrík. Všetci porotcovia patria medzi skúsených fotografov, a už teraz sa tešia na vaše fotografické práce. Aj v tomto ročníku fotosúťaže odmeníme najlepších spomedzi vás, nezabudli sme ani na cenu sponzorov, či víťaza v kategórii fotografia mobilným telefónom. Súčasťou FOD9 je hudbná porota, ktorú tvoria: Veronika Husovskej (herečka) a Martin Husovský (spevák hud. skupiny Komajota). Víťaz FOD9 zažije jeden pracovný deň s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Jurajom Draxlerom. Tešíme sa na vaše súťažné fotografie!
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. december 2014, 18:49

Začal sa 9. ročník celoslovenskej súťaže FOD

Dnes, 5. decembra 2014, sme odštartovali 9. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí, ktorý prebieha pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraja Draxlera. Súťaž je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov, a prebieha v dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. O výsledkoch jednotlivých kôl vás budeme informovať na stránke fod.sk, a to vždy 15. dňa nasledujúceho mesiaca. Ceny pre víťazov posielame na adresu školy víťaza (skontrolujte si správnosť zadaných údajov pri registrácii). Želáme dobré svetlo :)
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 05. december 2014, 18:41

Oznam pre súťažiacich

Milí súťažiaci, dovoľujeme si vám oznámiť, že 9. ročník celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí odštartujeme vo štvrtok, 4. decembra 2014. 1. kolo (téma: Príroda okolo nás) bude prebiehať aj v mesiaci december. Vaše poslané fotografie v mesiaci november 2014 uvereníme na stránke projektu www.fod.sk v priebehu decembra. Už čoskoro vám prinesieme informácie o novinkách v novom ročníku, ale aj záštite, s menami porotcov, ako aj ďalšími pripravovanými akciami pre vás. Tešíme sa na vás a vaše diela.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. november 2014, 18:07

Výlety pre súťažiacich

V novom ročníku celoslovenskej internetovej súťaže Fotografia očami detí sa môžete tešiť aj na rôzne sprievodné akcie, ktoré sú súčasťou 9. ročníka FOD. Pripravili sme pre vás fotovíkendy (výlety, ktoré sa uskutočia po celom Slovensku), výlety za poznaním (1.dňov výlety), ale aj záverečný 3-dňový výlet určený pre víťazov jednotlivých súťažných kôl, ktorý sa uskutoční vo Vysokých Tatrách. Sledujte našu/vašu stránku fotosúťaže Fod a prihláste sa na výlet. 
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2014, 15:42

Oddýchli ste si?

 Oddýchli ste si počas prázdnin? Nabrali nových síl a ste pripravení zúčastniť sa ďalšieho ročníka celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí? Po predchádzajúcich úspešných ročníkoch FOD sa máte na čo tešiť! Opäť na vás čakajú súťažného kolá, v ktorých si zasúťažite o množstvo cien, zoznámite sa s dielami vašich rovesníkov, a možno aj spoznáte nových kamarátov. 9. ročník fotosúťaže Fod začne už čoskoro ...

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. november 2014, 15:37

Počet noviniek: 132
1
17 18 19
22
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
520
fotografií
6615
videní
11 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk