12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Vyhodnotenie 5. kola: Musíme si pomáhať

Prinášame vám vyhodnotenie 5. kola (apríl 2015), v ktorom ste posielali fotografie na tému Musíme si pomáhať. Výsledky 5.kola celoslovenskej internetovej súťaže FOD9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame v priebehu júna. V rámci aktivít 9. ročníka súťaže FOD vám pripomíname možnosť zúčastniť sa výletov organizovaných prostredníctvom webovej stránky mladých fotografov regiónu Šariš. Informácie nájdete na www.mladyfotograf.sk

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. máj 2015, 11:06

6. kolo FOD9: Moja trieda / Moja škola

V 6. kole súťaže FOD si zasúťažíte prostredníctvom témy súťažného kola pod názvom Moja trieda / Moja škola. Súťažné fotografie posielajte až do 30. mája 2015. Vo fotoalbume súťaže FOD už nájdete všetky súťažné fotografie predchádzajúcich kôl. Nezabúdajte, že naďalej súťažíme vo dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Vyhodnotenie marcového kola prinesieme na stránke fod.sk už 20. mája. Zatiaľ fotografujte a zapojte do súťaže aj svojich kamarátov/kamarátky. Tešíme sa na vaše fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 03. máj 2015, 19:52

Vyhodnotenie 4. kola FOD9: Moje mesto / Moja obec

Prinášame vám vyhodnotenie 4. kola (marec 2015), v ktorom ste posielali fotografie na tému Moje mesto/Moja obec. Výsledky 4.kola celoslovenskej internetovej súťaže FOD9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame v priebehu mája. V rámci aktivít 9. ročníka súťaže FOD vám pripomíname možnosť zúčastniť sa výletov organizovaných prostredníctvom webovej stránky mladých fotografov regiónu Šariš. Informácie nájdete na www.mladyfotograf.sk

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 03. máj 2015, 19:48

5. kolo FOD9: Musíme si pomáhať

V 5. kole súťaže FOD si zasúťažíte prostredníctvom témy súťažného kola pod názvom Musíme si pomáhať. Súťažné fotografie posielajte až do 30. apríla 2015. Vo fotoalbume súťaže FOD už nájdete všetky súťažné fotografie predchádzajúcich kôl. Nezabúdajte, že naďalej súťažíme vo dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Vyhodnotenie marcového kola prinesieme na stránke fod.sk už 20. apríla. Zatiaľ fotografujte a zapojte do súťaže aj svojich kamarátov/kamarátky. Tešíme sa na vaše fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. apríl 2015, 08:15

Vyhodnotenie 3. kola FOD9: Portrét

Prinášame vám vyhodnotenie 3. kola (február 2015), v ktorom ste posielali fotografie na tému Portrét. Výsledky 3.kola celoslovenskej internetovej súťaže FOD9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame v priebehu apríla. V rámci aktivít 9. ročníka súťaže FOD vám pripomíname možnosť zúčastniť sa výletov organizovaných prostredníctvom webovej stránky mladých fotografov regiónu Šariš. Informácie nájdete na www.mladyfotograf.sk

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. marec 2015, 18:41

4. kolo FOD9: Moje mesto/Moja obec

V 4. kole súťaže Fod sa prostredníctvom súťažných fotografií prenesieme do miest a obci. Spoznáme čaro (možno nielen) slovenských mestečiek a dediniek. Súťažné fotografie posielajte až do 30. marca 2015. Vo fotoalbume súťaže Fod už nájdete všetky súťažné fotografie predchádzajúcich kôl. Nezabúdajte, že naďalej súťažíme vo dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Vyhodnotenie februárového kola prinesieme na stránke fod.sk už 20. marca. Zatiaľ fotografujte a zapojte do súťaže aj svojich kamarátov/kamarátky. Tešíme sa na vaše fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. marec 2015, 08:33

Počet noviniek: 136
1
16 17 18
23
Predchádzajúce kolo
FOD 12.ročník
01. november - 30. jún 2018

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Predsedu vlády SR
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk