12. ročník FOD
Vitaj na stránke Fotografia očami detí!

Celoslovenský internetový projekt určený žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Projekt vypracovaný s dôrazom na školské i mimoškolské voľnočasové aktivity a záujmy detí, podporu vzťahu detí ku kutúre, moderným technológiám a inovatívnym metódam práce s deťmi a mládežou.

Celoslovenská súťaž Fotografia očami detí prináša každoročne osem súťažných tém, informácie o fotografii a fotografovaní, exkurzie, besedy, víkendové i prázdninové výlety. 

Súťaž prebieha v súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom.

Viac o fotosúťaži

Novinky

Vyhodnotenie 3. kola FOD9: Portrét

Prinášame vám vyhodnotenie 3. kola (február 2015), v ktorom ste posielali fotografie na tému Portrét. Výsledky 3.kola celoslovenskej internetovej súťaže FOD9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame v priebehu apríla. V rámci aktivít 9. ročníka súťaže FOD vám pripomíname možnosť zúčastniť sa výletov organizovaných prostredníctvom webovej stránky mladých fotografov regiónu Šariš. Informácie nájdete na www.mladyfotograf.sk

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 30. marec 2015, 18:41

4. kolo FOD9: Moje mesto/Moja obec

V 4. kole súťaže Fod sa prostredníctvom súťažných fotografií prenesieme do miest a obci. Spoznáme čaro (možno nielen) slovenských mestečiek a dediniek. Súťažné fotografie posielajte až do 30. marca 2015. Vo fotoalbume súťaže Fod už nájdete všetky súťažné fotografie predchádzajúcich kôl. Nezabúdajte, že naďalej súťažíme vo dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Vyhodnotenie februárového kola prinesieme na stránke fod.sk už 20. marca. Zatiaľ fotografujte a zapojte do súťaže aj svojich kamarátov/kamarátky. Tešíme sa na vaše fotografie.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. marec 2015, 08:33

Vyhodnotenie 2. kola: Zvieratká a rastliny

Prinášame vám vyhodnotenie 2. kola (január 2015), v ktorom ste posielali fotografie na tému Zvieratká a rastliny. Výsledky 2.kola celoslovenskej internetovej súťaže FOD9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame v priebehu marca. Naďalej môžete posielať súťažné fotografie do 3. kola FOD9 - téma: Portrét. V rámci aktivít 9. ročníka súťaže FOD vám pripomíname možnosť zúčastniť sa výletov organizovaných prostredníctvom webovej stránky mladých fotografov regiónu Šariš. Informácie o fotovýletoch a rôznych akciách nájdete na webovej stránke www.mladyfotograf.sk. Ak máte záujem zúčastniť sa ktorejkoľvek akcie - kontaktujte nás.

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 26. február 2015, 15:44

3. kolo FOD9: Portrét

V 3. kole súťaže Fod sa budeme venovať obrazom, ktoré niekoho zobrazujú, teda portrétom. Súťažné fotografie posielajte až do 28. februára 2015. Vo fotoalbume súťaže Fod už nájdete všetky súťažné fotografie predchádzajúcich kôl. Nezabúdajte, že naďalej súťažíme vo dvoch súťažných kategóriách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. Vyhodnotenie januárového kola prinesieme na stránke fod.sk už 10. februára. Zatiaľ fotografujte a zapojte do súťaže aj svojich kamarátov/kamarátky. Tešíme sa na vaše fotografie - portréty.
Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 01. február 2015, 08:05

Vyhodnotenie 1. kola: Príroda okolo nás

Prinášame vám vyhodnotenie 1. kola (november-december 2014), v ktorom ste posielali fotografie na tému Príroda okolo nás. Výsledky 1.kola celoslovenskej internetovje súťaže Fod9 nájdete v tomto odkaze. Víťazom blahoželáme, ceny posielame do konca tohto týždňa. Naďalej môžete posielať súťažné fotografie do 2. kola Fod9 - téma: Zvieratká a rastliny. Čoskoro vám prostredníctvom rozhovorov predstavíme zaujímavých mladých ľudí. Nechajte sa prekvapiť :)

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 28. január 2015, 17:49

2. kolo FOD9: Zvieratká a rastliny

2. kolo (január 2015) FOD9 sme odšťartovali 1. januára 2015. Téma súťažného kola: Zvieratká a rastliny. Súťažné fotografie môžete posielať až do 31. januára 2015. Celoslovenská internetová súťaž Fotografia očami detí je určená žiakom základných škôl a 8-ročných gymnázií do 15 rokov. Nezabúdajte, že súťažíme v dvoch súťažných kolách: fotografia digitálnym fotoaparátom a fotografia mobilným telefónom. 

Autor novinky: Ľuboš Lukáč
Dátum publikovania: 02. január 2015, 15:41

Počet noviniek: 132
1
16 17 18
22
Aktuálne kolo
FOD 12.ročník
520
fotografií
6615
videní
11 dní
do konca

Záštita projektu
12. ročník celoslovenskej internetovej fotosúťaže Fotografia očami detí sa koná pod záštitou Podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu
Petra Pellegriniho

Organizátor
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Sabinov

Spoluorganizátor
Prešovský samosprávny kraj

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk

Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40 ‎€ mesačne od WebSupport.sk
Copyright © 2008 – 2014 - Všetky materiály publikované na tejto stránke sú chránené autorským zákonom a ich preberanie bez súhlasu autorov je zakázané. Všetky logá, grafické prvky, súbory a články sú majetkom ich autorov a vlastníkov. Akékoľvek kopírovanie a sťahovanie zdrojového kódu je zakázané.
Powered by inActive System | Developed by Fineway Studios (Dark Insanity Style 12’) | Hosting od WebSupport.sk